Torna

PCSLE Sportegyesület

Pest megye, Piliscsaba, 2081 Piliscsaba, Iskola u. 20.

Bemutatkozás

A PCSLE Sportegyesület Aerobik szakosztálya 2015. decemberében alakult azzal a nem titkolt szándékkal, hogy a Piliscsabán már nagy hagyományokkal rendelkező versenyaerobik taglétszámát növelje. 2016 januárjában kilenc igazolt versenyzővel kezdtük a szezont, edzőnk Szloboda Éva volt. Három sportaerobikosunk UP1 és UP2 kategóriában a VASAS Aerobik Szakosztályával vegyes egységekben kezdte meg a versenyeket. A PCSLE a "PAFC sportcsalád" együttműködő partnereként PAFC néven versenyez hazai és nemzetközi versenyeken egyaránt.

Nemzetközi versenyek:

Márciusban a Cseh Openen Szauter Zita bokaszalag szakadást szenvedett, Kiss Kinga és Kiss Borbála 9. helyen végzett trióban.

Áprilisban a Szlovák Openen Szauter Zita Aerodance-ben ezüst, trióban döntős helyet szerzett, majd a pontszerző 8. helyen végzett.

Májusban a Portugal Openen és Világkupán Szauter Zita trióban ezüst érmet szerzett, Kiss Kinga és Kiss Borbála pedig a pontszerző 9. helyen végzett trióban.

Novemberben a Hungarian Openen Szauter Zita Aerodance-ben ezüstérmes, harmadik legjobb magyar női egyéni versenyzőként pedig döntős lett (8. helyen végzett).

A Magyar Kupa versenysorozaton - ez négy versenyből áll, kettő tavasszal, egy ősszel és egy döntő - minden egységünk döntős volt, Szauter Zita Aerodance-ben ezüst, trióban 4., csapatban 5. helyet szerzett. Kiss Kinga és Kiss Borbála trióban és csapatban is 6. pontszerző helyen végzett.

Felnőtt Step csapatunk a Magyar Kupa első fordulójában 5., a második fordulóban 2., a harmadik fordulóban 4. helyet szerzett, ezzel nominálta magát a hat legjobb döntős egység közé. Novemberben a Magyar Kupa Döntőn a dobogó harmadik fokára állhattak, egy csodálatos és kemény munkával megszerzett harmadik helynek örülhettek az "anyukák"!

2016 szeptemberében indult basic-versenyzőink felkészülése Katona Enikő vezetésével. Októberben az Újpest SC meghívásos versenyén aranyérmet szerzett Kiss Johanna, Molnár Emma, Molnár Lili és Rakóczki Réka. Egyéniben Réka 8., Emma 5., Lili 4. Johanna pedig ezüstérmes lett.

Utánpótlás versenyzőink felkészülése jelenleg is töretlen, hiszen a 2017. január 28-án megrendezett Szolnoki Aerobik Kupán Skáre Zselyke, Skáre Csenge, Gangel Hedvig 2., Kiss Johanna, Rakóczki Réka 3. helyen végeztek csapatban, egyéniben Kiss Johanna 2., Rakóczki Réka 3., Domokos Dalma pedig 8. helyen zárta a versenyt.

Kiket Várunk?

6 és 106 év közötti fiúkat és lányokat.

Előfeltétel a jelentkezéshez

nincs

Edzések időpontjai

A hét minden napján dolgozunk csoportjainkkal, amelyeket a jelentkezések arányában bővítünk.

Megközelítés

Tömegközlekedéssel: A Budapest-Esztergom vasútvonalon (Nyugati pályaudvartól) Piliscsaba megállóig, majd 50 méter gyaloglás a Sportcsarnokhoz. A VOLÁN Árpád híd pesti hídfőjétől induló autóbusz járatával (24.2 km) 37 perc buszútra található a célállomás.

Autóval: Budapesttől a 10-es úton Esztergom felé.